واکسن

نوا فلو 503

واکسن نوا فلو 503 بر اساس آخرین ویروس های آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در گردش ایران و منطقه خاورمیانه (Clade 2.3.4.4 b) که مهمترین سویه آن در حال حاضر H5N8 می باشد ساخته شده است و حداکثر شباهت آنتی ژنی با ویروس های بیماری زای حال حاضر کشور را دارا می باشد. از این رو، جهت پیشگیری از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان به ویژه سویه H5N8 درگله های مرغ مادر و تخم گذار مورد مصرف قرار می گیرد.
واکسن نوا فلو 503 حاوی ویروس غیر فعال (کشته) شده آنفلوآنزای (H5) سویه (Clade 2.3.4.4b (A/Avian/Iran/38AMA/2019 به میزان حداقل 512HAU می باشد که همراه با ادجوانت روغنی فرموله شده است .
واکسن نوا فلو 503 کاملا بر اساس استاندارد های GMP سازمان بهداشت جهانی دام در مدرن ترین و تنها زیر ساخت دارای ایمنی زیستی سطح 2 تقویت شده حال حاضر کشور در زمینه واکسن های طیور تولید می گردد.
واکسن نوا فلو 503 به دلیل دارا بودن مقدار بهینه آنتی ژن قادر به القا آنتی بادی در سه هفته پس از تزریق اول معادل 32 HIو سه هفته پس از تزریق دوم معادل 128HI می باشد که بر اساس مستند سازمان جهانی بهداشت دام منطبق با حفاظت کامل از گله طیور در برابر ویروس های بیماری زای آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان (H5) می باشد .
طریقه مصرف : تزریق 0.5 میلی لیتر (یک دوز) زیر پوست گردن پرنده سالم در سن سه هفتگی و بالاتر ، تزریق یادآور حداقل 3 هفته پس از تزریق اول توصیه می گردد. برنامه واکسیناسیون می بایست چهار هفته قبل از شروع تخم گذاری کامل گردد.
قبل از مصرف ، دمای محتویات بطری به دمای محیط رسانده و کاملا تکان داده شود.
بسته بندی : بطری های 500 میلی لیتری ( 1000 دوز)
دمای نگه داری : 2 تا 8 درجه سانتی گراد .
هشدار : در صورت تزریق اشتباه به اشخاص سریعا با پزشک مشورت گردد.

بالا